SPRZEDAŻ ALPAK

Jeśli planujesz zakup alpak...

Odwiedź nas w Alpakarium. Poznasz nasze stado i przekażemy ci podstawową wiedzę z zakresu żywienia, opieki i organizacji farmy.

 

W razie zakupu alpak oferujemy naszym klientom doradztwo i konsultacje na różnych etapach rozwijania hodowli. Zdajemy sobie sprawę, że wciąż brakuje źródeł informacji i wejście w hodowlę alpak generuje mnóstwo pytań i wątpliwości, dlatego zawsze chętnie służymy radą i dzielimy się naszymi doświadczeniami.

Latem 2020 spodziewamy się pierwszego pokolenia maluszków po naszych samcach championach sprowadzonych z Nowej Zelandii.

Oferowane przez nas młode alpaki są wstępnie ułożone, zaznajomione z kantarkiem i nauczone chodzenia na smyczy. Wszystkie alpaki posiadają microchip i są wpisane do rejestru Polskiego Związku Hodowców Alpak. Prowadzimy też dokumentację z historią zabiegów, badań włókna i rozrodu.

Na co dzień pracujemy z naszymi alpakami w oparciu o zasady Camelidynamics. Dzięki tej metodzie alpaki chętniej współpracują, uczą się zaufania i zachowują większy spokój w trakcie rutynowych zabiegów.  W razie zakupu oczywiście pokażemy jak z nimi postępować.

Pracujemy z dwójką niezawodnych ekspertów od zdrowia alpak - weterynarzami Omni-Vet oraz ze sprawdzonymi weterynarzami w naszym regionie.

 

W celu ochrony naszego stada nie przyjmujemy na farmę alpak o nieznanej historii. Współpracujemy z zaufanymi hodowcami, których stada możemy zweryfikować.

Kontakt: info@alpakarium.net

Alpaki champion krycie samic

SAMCE ALPAKARIUM

oferujemy krycie samic

Alpaki samice

SAMICE ALPAKARIUM

i nowe pokolenie maluszków

alpaki dobra jakość

WYSTAWY

nasze alpaki na wystawach

alpaka

©2019 by Alpakarium, built with Wix.com

ALPAKARIUM | ALPAKI | HODOWLA ALPAK | AGROTURYSTYKA

Rudka 13, 08-205 Stara Kornica, powiat łosicki