SPRZEDAŻ ALPAK

Jeśli planujesz zakup alpak...

Sezon 2021 zapowiada się bardzo emocjonująco. Wyczekujemy dzieci m.in. naszego wspaniałego Shamarra Oracle (NZ), Majestic Meadows A Wanted Man (USA) oraz Timbertop CT Grand Slam (AUS). Wsród przyszłych mam m.in. cudowna Shamarra Ambrosia, debiutantki Gilt Edge Leading Light i Alpakarium Gina, oraz kochana Alpakarium Pestka, która ostatnim razem obdarowała nas zjawiskową Pasitą :)

Odwiedź nas w Alpakarium. Nasze stado jest niewielkie, ale każdego roku możemy zaoferować kilka alpak.

 

Przy zakupie przekażemy wiedzę z zakresu organizacji farmy, profilaktyki, żywienia i rozrodu. Będziemy w kontakcie również później, gdy alpaki zamieszkają u Ciebie, by dalej wymieniać się doświadczeniami i w razie potrzeby służyć radą.

Oferowane przez nas młode alpaki są przeszkolone, zaznajomione z kantarkiem i chodzeniem na smyczy. Przyjmują dotyk ze spokojem. Na co dzień pracujemy z nimi w oparciu o zasady Camelidynamics. Dzięki tej metodzie alpaki chętniej współpracują, uczą się zaufania i zachowują większy spokój w trakcie rutynowych zabiegów.  W razie zakupu oczywiście pokażemy jak z nimi postępować.

Wszystkie alpaki posiadają microchip i są wpisane do rejestru Polskiego Związku Hodowców Alpak. Prowadzimy też szczegółową dokumentację z historią zdrowotną, badań włókna i rozrodu.

 

W celu ochrony naszego stada nie przyjmujemy na farmę alpak o nieznanej historii. Współpracujemy z zaufanymi hodowcami, których stada możemy zweryfikować.

alpaki champion

SAMCE ALPAKARIUM

młode alpaki samice

SAMICE I MALUSZKI

alpaki champion

WYSTAWY

____chodniczk2i_edited_edited.jpg

NASZE WYROBY

alpaka

©2019 by Alpakarium, built with Wix.com

ALPAKARIUM | ALPAKI | HODOWLA ALPAK | AGROTURYSTYKA

Rudka 13, 08-205 Stara Kornica, powiat łosicki