top of page
alpaka

Alpakarium Lars

 
  • Młody samiec, urodzony 25/6/2022, Alpakarium

  • Ojciec: Oak Ridge Ultimo (light brown)

  • Matka: Alpakarium Larysa (light brown)

  • Kolor: dark fawn

  • Microchip 616093902268565

SPRZEDANY

Lars jest pierwszym oferowanym przez nas na sprzedaż synem Oak Ridge Ultimo. Ma piękną architekturę włókna - zorganizowane w cienkie, dobrze zdefiniowane pasma z karbikowaniem o wysokiej częstotliwości i dużej amplitudzie. Do tego wspaniałe jedwabiste odczucie w dotyku, świetna gęstość i niezwykle intensywny złoty połysk. Waga pierwszego welonu 2.3 kg. Stylem włókna i z wyglądu bardzo przypomina ojca. Ma pożądany typ głowy, jest dobrze zbudowany i pięknie pokryty runem na całym ciele.

 

Ojciec Larsa - Oak Ridge Ultimo - pochodzi z rodziny o doskonałej jakości włókna i gęstości. Wśród najbliższych przodków same ważne nazwiska - ojciec Oak Ridge Oliver, dziadkowie Timbertop CT Legacy i dwukrotnie Flowerdale Shackleton, pradziadkowie Patagonia Celtic Triumph i Jolimont Warrior.
Sam Ultimo jest wielokrotnym Cham
pionem i Supreme Championem w Nowej Zelandii. Bardzo dobrze trzyma jakość, jego włókno się nie starzeje - mijają lata, a kolejne welony wyglądają zawsze podobnie, miękkie w dotyku, jedwabiste, lśniące i pięknie karbikowane. 

Matka Larsa - Alpakarium Larysa - urodziła się w naszej hodowli. Jej dzieci odznaczają się dobrą gęstością i organizacją włókna oraz dużą wagą welonu. Przed Larsem urodziła wspaniałego Leo i Lukrecję.

Lars

Włókno Larsa

Strzyżenie Larsa. Wspaniały, gęsty, lśniący welon i piękny rysunek linii na ciele, znak dobrej organizacji włókna.

 

Ojciec Larsa - Oak Ridge Ultimo

bottom of page