top of page

Szkolenie dla hodowców alpak, Molly Gardner (NZ)

Zapraszamy na dwudniowe szkolenie dla hodowców alpak, prowadzone przez Molly Gardner z Nowej Zelandii. Zajęcia teoretyczne w sali wykładowej oraz praktyczne ze zwierzętami. Kameralna grupa do 20 osób. Wszystko tłumaczone na język polski.


Będziemy uczyć się jak oceniać jakość alpak, prowadzić selekcję w stadzie, dobierać odpowiednio pary w rozrodzie itd. Duża dawka wiedzy i praktyczne zajęcia, które pomogą lepiej zrozumieć cel hodowlany, narzędzia hodowcy i rozwijać hodowlę w pożądanym kierunku.


alpaki - kurs i szkolenie dla hodowców

Kiedy: weekend 15 i 16 kwietnia. Zajęcia zaczną się w sobotę o godz. 10.00, skończą się w niedzielę około 17.00.

Gdzie: Hodowla Alpakarium, Rudka 13, 08-205 Stara Kornica Plan zajęć w sobotę i w niedzielę: - O godz. 10.00 zaczynamy zajęcia teoretyczne (sala w Starej Kornicy)

- W środku dnia przerwa na obiad (sala w Starej Kornicy)

- Po obiedzie zajęcia praktyczne na farmie Alpakarium, do godz. 17.00

Gdzię będę spać: Hotel przy Dworze w Droblinie (8 km od Alpakarium). W okresie 14-16 kwietnia wszyscy uczestnicy kursu mogą skorzystać ze specjalnej zniżki przy rezerwacji pokoju, wystarczy powołać się na kurs w Alpakarium. Co będę jeść: podlaskie przysmaki przygotowane przez lokąlną grupę gospodyń. W cenie kursu jest sobotni i niedzielny obiad oraz kawa, herbata, napoje i ciasta podczas trwania zajęć.


Koszt kursu: 1200 zł od osoby


* * *


Molly Gardner

Jest znanym międzynarodowym sędzią i znakomitą hodowczynią. Akredytowana przez Australian Alpaca Association i Alpaca Association New Zealand, sędziowała liczne wystawy m.in w Australii, Nowej Zelandii, UK i Europie. Jest również świetną nauczycielką - szkoli młodych australijskich sędziów i prowadzi warsztaty dla hodowców na całym świecie. Swoją własną hodowlę Thistledown Suri Stud rozwija od 2002 roku osiągając rewelacyjne wyniki.


Zostało kilka ostatnich miejsc. Zgłoszenia przyjmujemy pod adresem info@alpakarium.net.280 wyświetleń

コメント


bottom of page