top of page

Narodziny Giny


alpaki

No i jest. Gina - córka West Ginger i Miriquidi Salomona. W dniu pisania posta ma już 7 dni, rośnie w oczach, przybiera na wadze i gania po brzozowej polance.

W swoim małym ciałku Gina łączy cztery wybitne linie nowozelandzkie i australijskie: Aquaviva Titusa, Stoneleigh Lothario, Jolimont Warrior i Forestglen Setha. Attitude i Hemingway na dokładkę... Siedzimy, doglądamy i podekscytowani patrzymy jak rośnie. To był wyczekiwany poród i gdybanie jaki będzie dzieciak z tak szacownej alpaczej rodziny :)

rodowód alpaki

Trochę martwiliśmy się jak to będzie... pierwszy poród Ginger, przeprowadzka w zaawansowanej ciąży do Alpakarium. Do tego sama Ginger to straszny nerwus i nie pozwala się do siebie zbliżyć. Ale poszło gładko, najszybszy poród jaki dotychczas widzieliśmy. I jak to zwykle bywa, po porodzie Ginger przeistoczyła się w łagodną kotkę i bardzo ułatwiła nam współpracę.

Teraz mała Gina śmiga po trawie, je za trzech... piękna alpaka, strasznie ciekawska i pogodna. A Ginger - jak mleczny bar na kółkach... podjeżdża i ani drgnie podczas obsługi ;)

alpaki
alpaki
alpaka

#historiahodowlialpak #poródalpaki #alpakipremium #cria #zdrowieiprofilaktyka #rodowódalpaki #alpakidobrejjakości #ciąża #selekcjahodowlana #hodowlaalpak #alpakizNowejZelandii #champion #dobreliniehodowlane #alpakizAustralii

605 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page