top of page
alpaka

SPOTKANIA Z ALPAKAMI

VOUCHERY GWIAZDKOWE

Spacer + wizyta

 

Po wcześniejszej rezerwacji tel. 601 80 22 99

Czas trwania: 1h

Godz. 11.00

80 zł / osoba 

Od 12 lat. Minimum 2 osoby.

Wychodzimy z alpakami na krótki spacer po naszym malowniczym terenie. Każdy uczestnik prowadzi swoją alpakę na smyczy. Świetna okazja, żeby się przytulić i zrobić fajne zdjęcia. Po powrocie ze spaceru resztę czasu spędzamy na pastwisku. Karmienie, głaskanie, opowiadanie o alpakach, chwila relaksu.

Wizyta w hodowli

 

Po wcześniejszej rezerwacji tel. 601 80 22 99

Czas trwania: 1h

Godz. 13.00 lub 15.00

Dla 1-2 osób: łączny koszt 100 zł

Dla 3 osób i więcej: 35 zł / osoba

 

Spotkania w małych grupach. Podczas wizyty przedstawiamy nasze stado, opowiadamy o hodowli. Można rozłożyć się z kocykiem na pastwisku, przytulić i karmić alpaki.

Chill out z alpakami

 

Po wcześniejszej rezerwacji tel. 601 80 22 99

Czas trwania: 2h

Godz. 16.00-18.00

100 zł / osoba

Od 18 lat, maksymalnie do 5 osób

Cisza, spokój, tylko Ty i alpaki. Przebywanie z alpakami ma działanie relaksujące i terapeutyczne, niesamowicie uspokaja. Głaskanie, skubanie listków, obserwowanie, leżenie na trawie. Pełny reset.

Wakacje z alpakami

 

Jeśli chcesz zatrzymać się w Alpakarium na dłużej i poznać z bliska codzienne życie alpak, serdecznie zapraszamy do naszego pensjonatu. Jest niewielki, kameralny, w sam raz by wygodnie ugościć kilka osób. Na poddaszu są cztery malownicze pokoje idealne dla par, przyjaciół lub osób podróżujących w pojedynkę. 

Goście z pensjonatu mogą w dowolnym czasie odwiedzać pastwiska naszych oswojonych samców i towarzyszyć nam w stajni przy obrządkach i karmieniu.

Przyjmujemy rezerwacje na min. 2 doby, dorośli i dzieci od 12 lat.

Przejdź na stronę pensjonatu >

Sesje zdjęciowe

 

Po wcześniejszej rezerwacji tel. 601 80 22 99.

Czas trwania: 2h

Pomagamy w trakcie sesji, żeby alpaki ładnie współpracowały. Mamy tu bardzo malownicze i romantyczne zakątki, więc zdjęcia robimy na terenie naszej farmy - w części ogrodowej i na pastwiskach. 

Wyroby z wełny alpaki

 

Jeśli podczas wizyty któraś z naszych alpak skradła ci serce, możesz zabrać jej cząstkę ze sobą. Czapka z runa wspaniałego Oracle, mięciutki komplet z runa Ambrozji... a może kilka motków włóczki z runa pociesznego Leo?

W sklepiku na farmie znajdziesz wyroby z runa naszych najlepszych alpak. Są jedwabiste w dotyku i przyjemne dla skóry. Hodujemy alpaki z włóknem wysokiej klasy. 

Przejdź na stronę sklepiku >

bottom of page