top of page
alpaka

SPOTKANIA Z ALPAKAMI

Wizyta w hodowli

 

Po wcześniejszej rezerwacji tel. 601 80 22 99

Czas trwania: 1h

Godz. 13.00 lub 15.00

Dla 1-2 osób: łączny koszt 100 zł

Dla 3 osób i więcej: 35 zł / osoba

 

Kameralne i edukacyjne spotkania w niewielkich grupach. Pozwolą ci się zrelaksować i dowiedzieć wielu rzeczy o alpakach. Podczas wizyty przedstawiamy nasze stado, opowiadamy o hodowli. Można rozłożyć się z własnym kocykiem na pastwisku oswojonych samców, pogłaskać, nakarmić, spędzić z nimi trochę czasu.

 

To również wyjątkowa okazja, by zobaczyć z bliska i przytulić alpaki najwyższej jakości. Niektóre z nich to istne gwiazdy alpaczego świata, mają na koncie liczne tytuły Championów i przyleciały do nas aż z Nowej Zelandii.

Chill out z alpakami

 

Po wcześniejszej rezerwacji tel. 601 80 22 99

Czas trwania: 2h

Godz. 16.00-18.00

50 zł / osoba

Od 18 lat, maksymalnie do 5 osób

Cisza, spokój, zielone pastwisko, czyste powietrze... Ty i alpaki.

Przebywanie z alpakami ma działanie relaksujące i terapeutyczne. Naprawdę. Niesamowicie uspokaja.

Możesz odwiedzić naszych pociesznych chłopaków wylegujących się na pastwisku i odpocząć w ich towarzystwie. Głaskanie, skubanie listków, obserwowanie, leżenie na trawie. Pełny reset.

Spacer z alpakami

 

Po wcześniejszej rezerwacji tel. 601 80 22 99

Czas trwania: 1h

Godz. 11.00

80 zł / osoba

Od 12 lat

Dla min. 2 osób, czyli 2 alpaki. Jeśli jest taka możliwość łączymy mniejsze grupy w większą, alpaki lubią spacerować stadkiem.
 

Alpakę może prowadzić osoba od 12 lat. Młodsze dziecko może wziąć udział w spacerze tylko pod opieką dorosłej osoby.

Spacer to najlepsza okazja, żeby przytulić swoją alpakę i zrobić ładne zdjęcia. 

Wakacje z alpakami

 

Jeśli chcesz zatrzymać się w Alpakarium na dłużej i poznać z bliska codzienne życie alpak, serdecznie zapraszamy do naszego pensjonatu. Jest niewielki, kameralny, w sam raz by wygodnie ugościć kilka osób. Na poddaszu są cztery malownicze pokoje idealne dla par, przyjaciół lub osób podróżujących w pojedynkę. 

Goście z pensjonatu mogą w dowolnym czasie odwiedzać pastwiska naszych oswojonych samców i towarzyszyć nam w stajni przy obrządkach i karmieniu.

Przyjmujemy rezerwacje na min. 2 doby, dorośli i dzieci od 12 lat.

Przejdź na stronę pensjonatu >

Sesje zdjęciowe

 

Po wcześniejszej rezerwacji tel. 601 80 22 99.

Czas trwania: 2h

Pomagamy w trakcie sesji, żeby alpaki ładnie współpracowały. Mamy tu bardzo malownicze i romantyczne zakątki, więc zdjęcia robimy na terenie naszej farmy - w części ogrodowej i na pastwiskach. 

Wyroby z wełny alpaki

 

Jeśli podczas wizyty któraś z naszych alpak skradła ci serce, możesz zabrać jej cząstkę ze sobą. Czapka z runa wspaniałego Oracle, mięciutki komplet z runa Ambrozji... a może kilka motków włóczki z runa pociesznego Leo?

W sklepiku na farmie znajdziesz wyroby z runa naszych najlepszych alpak. Są jedwabiste w dotyku i przyjemne dla skóry. Hodujemy alpaki z włóknem wysokiej klasy. 

Przejdź na stronę sklepiku >

bottom of page