HODOWLA ALPAK | SAMCE

1/1

WEST Canizares

 

ur. 28/05/2017, Niemcy

DNA: 201700678 (rejestr niemiecki AAeV)

kolor: medium brown

ojciec: Miriquidi Salomon (Stoneleigh Lothario)

matka: West Casandra (Inca Drambuie)

rodowód >

 

Canizares urodził się w Niemczech (Westfalen Alpacas) i przyjechał do nas w wieku 8 miesięcy. Od wczesnych miesięcy życia ma niesamowitą charyzmę. Dobra, solidna konformacja i ładny typ głowy. Pięknie zarośnięty na całym ciele ma obfite, karbowane włókno o dużych rocznych przyrostach. Jego drugi welon wypełnił stół po brzegi. Canizares ma wyraźny temperament w obecności samic, a przy tym jest łagodny w kontakcie z ludźmi. Rzadki przypadek alpaki, która naprawdę lubi bliskość człowieka... jest naszym ulubionym prywatnym terapeutą :)

 

Jego pula przodków jest wyjątkowa ze strony obojga rodziców. Skrzyżowanie linii Stoneleigh Lothario i Jolimont Warrior z czarnym Inca Drambuie. Wszyscy jego krewni to doskonałe alpaki w bardzo ładnym typie, sam Canizares jako dziecko był wyjątkowo piękną alpaką i ma duży potencjał genetyczny, by robić potomstwo w podobnym typie, w kolorze (jego rodowód jest w gamie fawn - brown - black).

Ojciec: Miriquidi Salomon (brown)

6 x Color Champion, 5 x Res Color Champion

Matka: WEST Casandra (black)

1 miejsce Female Black 6-12 months / Alpakashow Fehraltdorf 2014

Dziadkowie: Stoneleigh Lothario (md/dark fawn) i Inca Drambuie (black) 
 

Stoneleigh Lothario - doskonały syn australijskiej legendy Jolimont Attitude. W pięknym typie i z wybitną jakością włókna. Sprowadzony przed laty do Niemiec z topowej nowozelandzkiej hodowli Stoneleigh. Niestety na skutek problemów ze zdrowiem odszedł w niedługim czasie po imporcie i pozostawił po sobie w Europie tylko nielicznych potomków.

Inca Drambuie - wybitny czarny samiec, od lat bardzo ceniony przez europejskich hodowców. Przez wiele lat pracował w Szwajcarii (gdzie urodziła się Casandra, matka Canizaresa). Niedawno przeniósł się do hodowli czarnych alpak w Austrii. Drambuie słynie z niesamowitej prezencji i delikatnego włókna o wspaniałej strukturze, gęstości i połysku. Jego dzieci wielokrotnie zajmowały wysokie miejsca na europejskich wystawach. Genetyką sięga do najlepszych linii australijskich - jego ojcem jest wielki Lillyfield Jack of Spades.

alpaka

©2019 by Alpakarium, built with Wix.com

ALPAKARIUM | ALPAKI | HODOWLA ALPAK | AGROTURYSTYKA

Rudka 13, 08-205 Stara Kornica, powiat łosicki